Nagrody

Złoty Medal „Gloria Artis”

Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przyznany Muzeum Zamoyskich w Kozłówce przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2019 r. za zasługi w działalności kulturalnej.

Więcej

Wawrzyn Pawła Konrada 2013

Wawrzyn Pawła Konrada dla Najpiękniej Wydanej Książki za 5 tom „Ziemiaństwo na Lubelszczyźnie 

Więcej

7 nowych cudów Polski 2011

Zdobycie I miejsca w konkursie „National Geographic Traveller” na „7 nowych cudów Polski

Więcej

Perła Lubelszczyzny 2010

Czytelnicy Kuriera Lubelskiego i słuchacze Radia Lublin przyznali Muzeum Zamoyskich w Kozłówce tytuł Perła Lubelszczyzny 2010.
Wszystkim, którzy oddali na  nas głos serdecznie dziękujemy.

Więcej

Lubelskie Ekopolis – Moje Pasje 2009

Nagroda przyznana podczas Lubelskich Targów Turystyki, Sportu i Rekreacji „Lubelskie Ekopolis – moje pasje 2009” w kategorii wystrój stoiska i forma prezentacji targowej.

Więcej

Perła w Koronie Województwa Lubelskiego 2009

Zespół pałacowo-parkowy w Kozłówce został wyróżniony certyfikatem „Perła w Koronie województwa lubelskiego 2009”. O nagrodzie zadecydowali internauci, którzy w plebiscycie portalu naszemiasto.pl wybierali swojego faworyta wśród 10 najbardziej niezwykłych budowli. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Więcej

Wawrzyn Pawła Konrada 2009

Nagroda w konkursie „Najpiękniejsze książki 2008 roku” zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Album „Pałac w Kozłówce” nagrodzony został w kategorii „Lublin – Lubelszczyzna”.

Więcej

Intourex 2009

Wyróżnienie za najciekawszy produkt prezentowany podczas II międzynarodowych targów turystyki, rekreacji i wypoczynku INTOUREX 2009.

Więcej

Medal MTG 2009

Medal Międzynarodowych Targów Gdańskich „Mercurius Gedanensis” przyznany w kategorii „Turystyka przyjazdowa – produkt turystyczny” podczas 12. Gdańskich Targów Turystycznych.

Więcej

Firma Równych Szans 2007

W II edycji konkursu „Firma Równych Szans” Muzeum Zamoyskich w Kozłówce uzyskało III miejsce w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu promującego liderów polskiego biznesu i administracji publicznej wprowadzających najskuteczniejsze rozwiązania w obszarze zarządzania równością szans w miejscu pracy odbyło się w Teatrze Polskim w Warszawie 21 stycznia 2008 roku.

Więcej

Pomnik Historii 2007

Kozłówka - zespół pałacowo-parkowy uznany za pomnik historii Rozporządzeniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 25 kwietnia 2007 roku.

Więcej

Turystyczny Produkt Roku 2004

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej na Turystyczny Produkt Roku 2004.

Więcej

Laur Konserwatorski 2002

Nagroda Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w wojewódzkim otwartym konkursie pod patronatem Generalnego Konserwatora Zabytków, Wojewody Lubelskiego i Marszałka Województwa Lubelskiego za wyróżniającą się kompleksową realizację konserwatorską we wnętrzu kaplicy pałacowej, cechującą się wysoką jakością rozwiązań oraz dbałością o zachowanie walorów historycznych i artystycznych.

Więcej

Wydarzenie muzealne 2001

Sybilla 2001 – III nagroda przyznana przez Ministra Kultury w kategorii „Dokonania z zakresu organizacji”, za wdrożenie systemu zarządzania jakością opartego na międzynarodowych normach ISO 9001:2000

Więcej

Ambasador Województwa Lubelskiego 2000

Honorowy tytuł Ambasador Województwa Lubelskiego 2000 za promocję i budowanie korzystnego wizerunku regionu lubelskiego przyznany przez Przewodniczącego Kapituły Tytułu – Marszałka Województwa Lubelskiego.

Więcej

Certyfikat ISO 9001:2000

Deklaracja Kierownictwa dotycząca Polityki Jakości realizowanej
w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

Więcej

Medal Prezydenta Miasta Lublina 1998

I nagroda i medal Prezydenta Miasta Lublina w konkursie na najpiękniej wydaną książkę w Lublinie w 1998 roku za książkę Antoniego Brzozowskiego „Kozłówka w moich wspomnieniach”.

Więcej

Złoty medal za park 1999

Złoty medal za utrzymanie i pielęgnację założenia pałacowo-parkowego w Kozłówce przyznany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w konkursie „Na najlepsze prace z zakresu ochrony zabytkowych założeń ogrodowych w 1999 roku”.

Więcej

Medal św. Huberta 1998

Medal św. Huberta przyznany w 1998 roku przez Polski Związek Łowiecki za zasługi w zakresie szerzenia kultury, etyki i tradycji łowieckiej.

Więcej

Europa Nostra 1997

Medal Europa Nostra 1997 za znakomite odnowienie unikatowego zespołu pałacowo-parkowego oraz zachowanie starej kolekcji malarstwa i mebli rodziny Zamoyskich przyznany przez Międzynarodową Komisję Ekspertów za rok 1997 (jeden z sześciu medali na zgłoszonych 150 projektów z 21 krajów europejskich).

Więcej

Nagroda Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków 1997

Nagroda przyznana przez przez Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków w konkursie prac naukowych oraz przez Towarzystwo Miłośników Historii w Warszawie w konkursie na najlepsze varsaviana za książkę Konrada Ajewskiego „Zbiory artystyczne i galeria muzealna ordynacji zamojskiej w Warszawie”.

Więcej

Wydarzenie muzealne 1996

Wyróżnienie przyznane przez Ministra Kultury i Sztuki w konkursie na najciekawsze wydarzenie muzealne roku 1996 za wystawę „Sztuka perska okresu kadżarskiego 1779–1924”.

Więcej

Wydarzenie muzealne 1998

III nagroda przyznana przez Ministra Kultury i Sztuki w konkursie na najciekawsze wydarzenie muzealne roku 1988 za wystawę „Walery Rzewuski – fotograf krakowski”.

Więcej

EMYA 1999

Nominacja do nagrody Europejskie Muzeum Roku (EMYA) przyznana przez Forum Muzeów Europejskich w roku 1999.

Więcej

Wydarzenie muzealne 1994

I nagroda przyznana przez Ministra Kultury i Sztuki w konkursie na najciekawsze wydarzenie muzealne roku 1994 za wystawę „Zamoyscy. Dzieje rodu”.

Więcej

Złoty medal za park 1987

Złoty medal za zasługi w ochronie i pielęgnacji zabytkowych założeń ogrodowych przyznany przez Ministra Kultury i Sztuki w 1987 roku.

Więcej

Alert Systemowy