Autor: Beata Filipowicz

Muzyczno-Teatralne Lato w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

20 lipca 2024
Na czerwonym tle plakatu znajdują się dwie fotografie wpisane w okręgi.
Górny okrąg: W pierwszym okręgu, na górze, widnieje zdjęcie pałacu Zamoyskich w Kozłówce od strony ogrodu. Pałac jest otoczony różami, które dodają zdjęciu elegancji i koloru.
Dolny okrąg: W drugim okręgu znajduje się grupa ludzi składająca się z trzech kobiet i dziesięciu mężczyzn, ubranych w biało-czarne stroje. Dziesięć osób trzyma akordeony, a pozostałe osoby mają w rękach flet, grzechotkę i pałeczkę dyrygenta. Grupa stoi na tle dużego, bogato wyposażonego salonu w arystokratycznym pałacu, którego ściany są pomalowane na czerwono.
Pomiędzy okręgami: Pomiędzy okręgami znajduje się informacja, że Muzeum Zamoyskich zaprasza na koncert, który odbędzie się 6 lipca o godzinie 17:00, wraz z programem koncertu.

koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej „Arti Sentemo”

Na czerwonym tle plakatu znajdują się dwie fotografie wpisane w okręgi. Górny okrąg: W pierwszym okręgu, na górze, widnieje zdjęcie pałacu Zamoyskich w Kozłówce od strony ogrodu. Pałac jest otoczony różami, które dodają zdjęciu elegancji i koloru. Dolny okrąg: W drugim okręgu znajduje się grupa ludzi składająca się z trzech kobiet i dziesięciu mężczyzn, ubranych w biało-czarne stroje. Dziesięć osób trzyma akordeony, a pozostałe osoby mają w rękach flet, grzechotkę i pałeczkę dyrygenta. Grupa stoi na tle dużego, bogato wyposażonego salonu w arystokratycznym pałacu, którego ściany są pomalowane na czerwono. Pomiędzy okręgami: Pomiędzy okręgami znajduje się informacja, że Muzeum Zamoyskich zaprasza na koncert, który odbędzie się 6 lipca o godzinie 17:00, wraz z programem koncertu.

Zbliża się lipiec, a wraz z nim wyjątkowe kulturalne wydarzenia w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce!

Zapraszamy serdecznie do udziału w serii niezapomnianych spektakli i koncertów.

Koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej „Arti Sentemo

6 lipca 2024 r., o godz. 17:00 w kaplicy przy pałacu Zamoyskich w Kozłówce odbędzie się niezapomniany koncert Kameralnej Orkiestry Akordeonowej „Arti Sentemo”.

W skład Orkiestry, której pomysłodawcą i dyrygentem jest Zbigniew Czuryło, wchodzą utalentowani muzycy, laureaci krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych, solowych i kameralnych. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze uwertury i dzieła muzyki klasycznej wykonane na 10 akordeonów, flet i instrumenty perkusyjne. Więcej https://www.muzeumzamoyskich.pl/arti_sentamo_2024

Bilety w cenie 40 zł można nabyć online https://bilety.muzeumzamoyskich.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=92295

w kasie biletowej, lub pod telefonem 81 852 83 10.

Rezydencja Teatru Gardzienice w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

Od 9 do 13 lipca 2024 roku będziemy gościć Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, który na kozłowieckich „deskach” zaprezentuje cykl spektakli i teatralno-muzycznych performansów. W ramach Rezydencji Teatru Gardzienic będzie można zobaczyć takie spektakle jak „Elektra23”, „Minetti”, „Szósty akt. Po spektaklu”, oraz niezwykłe performanse „MUZ(E)ODRAM FRANCUSKI”. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja. Więcej https://www.muzeumzamoyskich.pl/rezedencja_Gardzienice

Cykl spektakli zakończy teatralno-muzyczny peformans „OkzseiK”, w reż. Pawła Kieszko.

Bilety w cenie 30 zł można nabyć online https://bilety.muzeumzamoyskich.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=92300

w kasie biletowej, lub pod telefonem 81 852 83 10.

Wszystkie spektakle odbędą się w budynku Teatralni, w sali koncertowo-widowiskowej na pierwszym piętrze.

Koncert gitarowy Mauricio Díaza Álvareza

20 lipca 2024 r. w kaplicy przy pałacu Zamoyskich w Kozłówce odbędzie się koncert gitarowy Mauricio Díaza Álvareza. W różnorodnym repertuarze tego znakomitego artysty o korzeniach meksykańskich znajdują się utwory na gitarę pochodzące z różnych epok i gatunków, poczynając od niemieckiego i włoskiego baroku, przez francuski impresjonizm, aż po brzmienia hiszpańskie i latynoamerykańskie.

Bilety w cenie 50 zł można nabyć online, w kasie biletowej, lub pod telefonem 81 852 83 10.

Nie przegapcie okazji, aby spędzić letnie dni w Kozłówce, delektując się kulturą i sztuką na najwyższym poziomie!

Alert Systemowy